PĘDZLE HAKURO RECENZJA CZĘŚĆ DRUGA

Do zestawu pędzli Hakuro dołączyły trzy nowe wraz z płynem do mycia pędzli marki e.l.f.
Pierwszy z nich H 14 jest następcą pędzla do konturowania H 13.
Różnica jest ogromna, przede wszystkim jest większy i ma dłuższe włosie przez co jeszcze wygodniej i precyzyjniej zaznacza się kontury twarzy. Cena 32,90 zł.

Hakuro H 13 a nowy model H 14
Zestaw nowych pędzli wraz z płynem e.l.fDrugi pędzel H 79 jest biały, a włosie podłużne. Świetny do nanoszenia cieni na całą powiekę lub w wewnętrznym kąciku oka. Jego przeznaczenie to przede wszystkim rozcieranie i potwierdzam, że doskonale się do tego nadaje. Cena 16,49 zł.


Ostatni pędzel H 78 nie jest najnowszym produktem Hakuro ale nie zdążyłam go dotychczas zakupić. Idealnie nadaje się do nanoszenia cienia w zewnętrznym kąciku oka. Jest niezwykle miękki, a zarazem precyzyjny. Bardzo dobrze maluje się nim kreskę na górnej powiece.
Pędzel jest podobny do H 80, jednak zdecydowanie wolę poprzednika ze względu na miększe i skoncentrowane włosie.
Cena tego pędzla to 16,49 zł.Płyn do mycia pędzli e.l.f pomaga w utrzymywaniu czystości pędzli, a dzięki alkoholowi w składzie działa antybakteryjnie. Ogromnym plusem jest jego kwiatowy, przyjemny zapach. Dotychczas posiadany przeze mnie płyn niemiłosiernie śmierdział alkoholem, a po użyciu płynu e.l.f aż przyjemnie się maluje. Plus za dużą pojemność 250 ml i estetyczne opakowanie. Minusem jest dozownik, który wydobywa troszkę za dużą ilość płynu. Cena za produkt - 18,75 zł.1 komentarz:

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony i każdy konstruktywny komentarz. Komentarze złośliwe będą automatycznie usuwane. Jeśli nie odpowiadają Ci treści i zdjęcia zawarte na blogu po prostu go nie oglądaj.